Adana Oto Sanayi Sitesi
G Blok Z / 22 (Yeni Hal Arkası)
0 322 429 44 65

7/24 Danışma Hattı

Motor Revizyon

Firmamızın ana faaliyet alanlarından birisi de Motor Revizyonudur. Tecrübeli personel, modern malzeme ve ekipmanları kullanılmaktadır. Revizyon atölyesine gelen bir jeneratör seti ve..

VOLVO PENTA Adana Yetkili Servisi

2016 yılında VOLVO PENTA yetkili servisliğini alan firmamız deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Marin ve Endüstriyel motorlar da Satış ve Satış sonrası servis ..

Yedek Parça

Jeneratör setinin sorunsuz hizmet verebilmesi için bakım ve onarımlarda orijinal yedek parçaların kullanımı ve bu parçalara ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilmeniz &o..

Güvenilir Hizmet

İşinde profesyonel servis ağıyla
cihazlarınızdan tam performans alın

Teknolojik Bakım

Cihazlarınızın tamir ve bakımı enasında en son
teknoloji ekipmanlarımız ile size kusursuz performansı sunuyoruz

Kalite Güvencesi

En uygun fiyatlar , kaliteli işçilik
ve profesyonel hizmet ile tanışın

Neden Torjen Makine Enerji?

imageimageimageimageimageimage

Torjen Makine Enerji ve Jeneratör Dizel Motor Servisi olarak kurulan firmamız deneyimli personeli  ve kaliteli hizmet anlayışı ile Jeneratör Bakım, Onarım,  Motor Revizyon, Jeneratör Satışı, Periyodik Bakım ve Yedek Parça Satışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2016 yılı başlangıcı itibari ile VOLVO PENTA yetkili servisliğini de bünyesine katan firmamız Marin ve Endüstriyel motorlarda gerekli  özel takım ve teknik donanımın yanı sıra elektronik motorlar için bilgisayar destekli  servis hizmeti de sunulmaktadır.

 
 

Firmamız Volvo Penta Yetkili Servisidir.